Upominki dla gości

Upominki dla gości

Jeżeli planujesz przyjęcie z okazji wyjątkowej uroczystości i chcesz podziękować zaproszonym gościom za obecność, to zapraszam do zapoznania się z moją ofertą na Mini Upominki!

Mini Upominek to miód w szklanym słoiczku, o gramaturze 52 g, pochodzący z pasieki Kobiety Pszczelarz.  Przyozdobiony papierowym kapturkiem i wstążką.

Podczas przyjmowania zamówienia ustalam z klientem oczekiwania wobec grafiki, która ma znaleźć się na kapturku, ponieważ ta tworzona jest indywidualnie  w zależności od motywu przewodniego uroczystości bądź samych dekoracji czy kwiatów lub ulubionego bohatera kreskówki.  Jeżeli nie masz sprecyzowanych oczekiwań, możesz wybrać z gotowych szablonów.

Kapturek przewiązany jest satynową wstążką lub naturalnym sznurkiem,  a kolor tasiemki dobierany pod kolor grafiki lub Twojego upodobania.

Czas realizacji zamówień wynosi 10 dni roboczych i obejmuje projektowanie grafiki, wydruk w zewnętrznej drukarni, pakowanie w mojej pracowni i wysyłkę.

Jeżeli planujesz przyjęcie komunijne nawet na 8 osób, to na nie również zrealizuję upominki – nie ustalam minimalnej ilości.  Zrealizuję także zamówienie na duże wesele czy event.

Cena (w tym projekt graficzny i przewiązanie tasiemką/sznurkiem):

Od 1 do 50 sztuk – 5 zł/sztuka

Od 50 do 100 sztuk – 4,70zł/sztuka

Powyżej 100 sztuk – 4,50 zł/sztuka

 

Podsumowując:

– mini miodek o gramaturze 52 g

– indywidualny projekt grafiki

– wybór koloru tasiemki

– brak minimalnej ilości zamówienia

– realizacja do 10 dni roboczych

– większe zamówienie=niższa cena

Zapraszam do kontaktu JPrzykładowe realizacje znajdują się na załączonych zdjęciach.